Promosyon Ürün Tasarımı

Firmanıza Özel Promosyon Ürün Tasarımları
  1. Ana Sayfa
  2. Hizmetlerimiz
  3. Promosyon Ürün Tasarımı

Promosyon ürünleri firmaların potansiyel müşteri kitlelerine ürün ve hizmet tanıtımı yapmak amacıyla kullandığı hediye amaçlı ürünlerdir. Geçmişte kalem defter gibi az miktarda üründe promosyon uygulana bilinirken günümüz teknolojik gelişmelerine paralel olarak ürün çeşitliliği bir hayli artmıştır. Ajandalar, saatler, usb flash bellekler, plaketler, hesap makinaları, oyuncular ve oto kokuları gibi sayısız ürün promosyon ürünü olarak hazırlanabilmektedir.

Promosyon ürünü belirlenirken mutlaka ilgi çekmek istenen hizmet ve ürünle alakalı bir seçim yapılmalıdır. Parfüm tanıtımı için defter dağıtmak yerine Parfüm şişesinin mini boyutlarında ürün kokusunu dağıtmak daha mantıklı olacaktır. Ya da bilgisayar kullanmayı bilmeyen ve eğitim düzeyi düşük bir kitleye usb flash bellek promosyonu da uygulanması uygun değildir. Anlaşılacağı üzere ürün ve hitap edilecek kitle arasın tam bir bağ vardır.

Promosyon ürünlerinde diğer dikkat edilmesi gereken konular promosyon ürünleri ile firmanın kurumsal kimliğinin uyumu, promosyon ürünlerinin kalitesi ve tasarımların buna uygunluğudur.

Profesyonel tasarım ve uygun fiyat avantajlarımızla, promosyon ürün tasarımlarımızla ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Menü