Haritalara Kayıt

Haritalarda Görünmek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!
  1. Ana Sayfa
  2. Hizmetlerimiz
  3. Haritalara Kayıt

İnsanlar ürünlerinizi bir çok farklı platformda arıyor olabilir. İşletmenizi Google, Apple, Facebook, WhatsApp, Yandex haritalarına ve navigasyon cihazlarına taşıyın. Müşterileriniz hangi platformda arama yapıyorlarsa orada bulunun.

Google Haritalara Kayıt

Google haritalara kayıt ile Google haritalara mekan ekleme işleminiz gerçekleşmiş olur. Google servisleri üzerinden yapılan aramalarda listelenir ve ön planda olursunuz. Kullanıcılarınız yol tarifi alabilirler.

Yandex Haritalara Kayıt

Yandex haritalara işyeri ekleme ile Yandex Haritalar ve Yandex arama motoru servislerinde listelenir, Yandex üzerinden bilgisayar vee mobil cihazlar ile yapılan arama sonuçlarında çıkar, ön planda yer alırsınız.

Apple Haritalara Kayıt

En çok kullanılan akıllı telefon olan iPhone ve diğer iOS lu cihazlarda bulunan Apple haritalara kayıt ile işletmenizi haritalara kayıt edebilir, tüm iPhone, iPad ve iOS kullanıcıları tarafından ulaşılabilirsiniz.

WhatsApp Haritalara Kayıt

WhatsApp konum ekleme ile firmanızın ismi ile WhatsApp’tan konum gönderebilirsiniz.

Instagram Haritalara Kayıt

Instagram konum ekleme ile müşterileriniz yer bildirimlerinde bulunurken sizin işletmenizde bulunduklarını seçebilirler, gönderilerine ekleyebilirler ve instagram arama sonuçlarında görünürsünüz.

Yelp Haritalara Kayıt

Yelp haritalara işletme ekleme işleminin ardından, sıradan mekanların ötesine geçersiniz. Müşteriler işletmeniz ile etkileşime geçebilir, puanlayabilir, başka müşterilere referans olabilirler.

Foursquare Haritalara Kayıt

Foursquare firma kaydı ile, müşterileriniz sizin iş yerinizde Check-In yapabilir, sizin mekanınızdayken sizinle alakalı yorum yapabilir ve mekanınızı kendi listelerine önerebilirler

Bing Haritalara Kayıt

Bing maps kayıt ile Bing haritalara mekan ekleme işleminiz gerçekleşmiş olur. Google servisleri üzerinden yapılan aramalarda listelenir ve ön planda olursunuz.
Menü