Bu sözleşme , Ozicab İnternet ve Tasarım Hizmetleri  (https://ozicab.net) üzerinden alınacak herhangi bir tema ile yürürlüğe girer ve temayı satın alan müşteri Koşulları Kabul Ediyorum kutucuğunu tıklayarak aşağıda listelenen şu koşulları kabul ettiğini beyan eder.

HİZMET SAĞLAMA
Sitemizde yer alan tasarım, çizim, logo ve yazıların hak sahibi Ozicab İnternet ve Tasarım Hizmetleri olup , Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları çerçevesinde tüm hakların edinimi yapılmıştır. Bu gerekçeyle Ozicab İnternet ve Tasarım Hizmetleri , sitesinde yayınladığı tüm tasarım, çizim, logo ve yazıların satış, kiralama yada devir haklarını elinde bulundurmaktadır. Ozicab İnternet ve Tasarım Hizmetleri aksini belirtmediği sürece ömür boyu lisanslar vermektedir.

Ancak yazılımlara erişim, yazılımların güncel sürümlerine erişim, yazılımlar üzerindeki değişikliklere , yazılımın farklı versiyonlarına erişim hakkı ve yaşanacak ve yaşanabilecek her teknik sorunun çözümü için alınan her hizmet 30 gün boyunca ücretsiz destek paketine sahip olarak sunulacak olup , bu süre sonunda hizmeti alan dilerse ek ücret karşılığında bu süreyi uzatabilecektir.

İADE
Bir kullanıcı ödemesini yapıp lisans kodu aktive edildikten sonra herhangi bir iade hakkına sahip değildir. Bunun sebebi ise, artık temanın adına tescillenmiş ve tarafınca kullanılabilir hale getirilmiş olmasıdır.

TESLİMAT
Tüm lisanslar ödemelerini takiben anlık olarak aktive edilir ve dosyalara erişim hakkı kullanıcıya sağlanır. Teslimat tamamen internet ortamında yapılmakta olup, tüm indirmeler zaman ve mac id ile mühürlenmektedir.

KURULUM
Talep edilmesi durumunda https://ozicab.net adresinden alınan temanın ilk kurulumunu ücretsiz olarak gerçekleştirecektir, ancak temalara ait menü , kategori yada diğer ayarları yapmayacaktır.

İPTAL
Ozicab İnternet ve Tasarım Hizmetleri , küfür ve aşağılama içeren destek talebi yada e-mail sahiplerinin lisanslarını uyarı vermeksizin askıya alma yada durdurma hakkına sahiptir.

Herhangi bir müşterimiz , bize ait herhangi bir temanın lisanssız kullanımını yapması, illegal dağıtılan dosyaları indirmesi, sitesine yüklemesi gibi işlemler yapması ve bu işlemlerin ekibimizce tespit edilmesi durumunda , müşterinin lisansı yada lisansları, illegal kullanımını yaptığı temaya ait ücreti ödeyene dek kullanıma kapatılır ve gerekli yasal işlemler yapılır.

Menü